Przedsiębiorstwo Geodezyjne PRYZMAT Sp. z o.o.
PG PRYZMAT, 44-200 RYBNIK, ul. J. i F. Białych 5, tel./fax (32)423 66 86
informacje o firmie
nasza oferta
nasze referencje
lokalizacja
kontakt
informacje o firmie


Witamy na stronie internetowej firmy Pryzmat.

Przedsiębiorstwo Geodezyjne PRYZMAT Sp. z o.o. istnieje od 1989 roku. Stopniowo poszerzaliśmy zakres świadczonych usług geodezyjnych i obecnie zajmujemy się kompleksową obsługą geodezyjną dużych inwestycji w południowej części województwa śląskiego a zwłaszcza w powiecie rybnickim, wodzisławskim, pszczyńskim i raciborskim oraz miastach: Rybnik, Żory, Jastrzębie Zdrój.Naszą kadrę stanowią inżynierowie i technicy posiadający niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w zakresie pozwalającym na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem pomiarowym oraz oprogramowaniem komputerowym.

Od 1994 roku jesteśmy członkiem Geodezyjnej Izby Gospodarczej z siedzibą w Warszawie.

Od samego początku działalność naszej firmy związana jest ze świadczeniem usług geodezyjnych dla biur projektów, firm budowlanych i instalacyjnych, urzędów miast i gmin, administratorów uzbrojenia podziemnego i osób prywatnych.

Naszą specjalnością są: pomiary sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych, wytyczenia budowli oraz sieci uzbrojenia podziemnego, inwentaryzacje budowli oraz sieci uzbrojenia podziemnego, rozgraniczenia i podziały nieruchomości oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.